برای آشنایی با مناطق و تور گردشگری شهر مورد نظر می توانید از این قسمت اطلاعات کسب کنید.

تورهای گردشگری ویژه

تجارب محلی را دوست خواهید داشت

پیشنهادات آخرین لحظه

تور پارک های ملی آذربایجان ویژه تابستان

2020/01/24

From 862200ریال

رزرو

شهر خود را می شناسید؟

به ۲۰۰۰+ افراد محلی و ۱۲۰۰+ کارشناس تور از ۳۰۰۰ شهر به پیوندید

پيشنهادي براي گردشگران؛ ۳۰ جاذبه توريستي ايران كه بايد تجربه اش كرد

این توصیف‌ها را از آن جهت آوردیم که بدانید از کنار چه سازه جالبی به راحتی می‌گذرید و با اینکه امروز بقایای این قلعه به جا مانده اما به راحتی می‌توان معماری عجیب و جالب آن در این ارتفاع را متوجه شد. راه رسیدن به قلعه از طریق تله سی یژی است که در کنار جاده قرار دارد اما پیاده هم می‌توان به قلعه رسید؛ البته با اندکی مشقت! باری؛ از دیدن این قلعه و تاملی چند بر ساختمان آن پشیمان نخواهید شد.

بسیار پیش می‌آید که در مراودات روزانه دوستان، همکاران و آشنایان از ما (به‌عنوان کسانی که در حوزه گردشگری فعالیت دارند)، می‌پرسند که برای سفر کجای ایران را پیشنهاد می‌کنیم یا از ما جویای یک تور گردشگری خوب می‌شوند.

هرازگاهی نیز برخی پیام‌های وایبری و تلگرامی با محتوای جاذبه‌های ناشناخته توریستی یا «فلان تعداد جاذبه که باید دید» به دست‌شان می‌رسد و درباره صحت و سقم آنها از ما سوال می‌کنند. اغلب پاسخ به چنین سوالاتی می‌تواند بنابر سلیقه متفاوت باشد؛ برهمین اساس «دنیای اقتصاد» تصمیم گرفت طی مشورتی با کارشناسان و فعالان حوزه گردشگری، میراث فرهنگی، میراث طبیعی، طبیعت‌گردان بنام، راهنمایان گردشگری و عکاسان ایرانگرد، ۳۰ جاذبه توریستی ایران را معرفی کند.

ادامه مطلب

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما